adanakepenk

Phone: 0 322 329 00 79 - 0 532 459 93 01

HAKKIMIZDA

Adana Zemin: Hızlı bir büyüme süreci ile mühendislik teknolojileri ve çözümleri konusunda sektörün aranılan firmaları arasında yer almıştır.

Modern makina parkı ile çözüm odaklı, ekonomik, yüksek standartlarda, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışı ilke edeinmiştir.

Tecrübeli teknik personellerimizle kolay çözüm yolları sunan ve sonuca giden bir anlayışla memnuniyet kazanmıştır.

Yüksek katlı binalar ve derin kazıların beraberinde getirmiş olduğu zemin problemlerine teknik kapasitesi ve tecrübesiyle çözümler sunmaktadır.

Zamanındalık ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutma ilkelerinden taviz vermeden, TSE kalite standartlarına uygun olarak işler çıkarmaya çalışıyoruz. Optimum fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak topluma hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu sinerji oluşturuyoruz. Teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimizin ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Çalışmalarımızla ilgili daha fazla bilgi almak için projelerimize ve geoteknik uygulamalarımıza göz atabilirsiniz